+48 502-331-561
 
ANFRA

Chemia do stolarki aluminiowej i PCV

Chcąc odpowiednio przygotować do długiej i pełnej funkcjonalności okna lub drzwi należy na etapie ich produkcji posługiwać się wyłącznie najlepszymi materiałami i narzędziami. Z kolei dbając o ich aspekty wizualne oraz brak powstania jakichkolwiek awarii trzeba pamiętać o odpowiedniej konserwacji. Jako profesjonalna hurtownia oferujemy Państwu chemię do stolarki aluminiowej i PCV.

Produkty łączące

Wśród poniższych produktów umieściliśmy dla Państwa kleje znajdujące użytek podczas spajania wielu rodzajów materiałów. Do ich stworzenia zastosowane zostały odpowiednie składniki umożliwiające łączenie ze sobą między innymi gum, plastików, czy ceramiki. Tego typu produkty chemiczne do stolarki sprawdzą się w przedsiębiorstwach działających w branży meblarskiej, które chcą proponować niezwykle trwałe szafy, stoły i krzesła. Ponadto, proponujemy Państwu kleje na bazie poliuretanu, które fenomenalnie sprawdzają się podczas łączenia betonu, płyt i drewna. Dzięki temu można stosować je na zewnątrz pomieszczenia podczas codziennych prac nie tylko na terenie firmy, ale także w gospodarstwie domowym. Te oraz inne produkty klejące, po połączeniu materiałów, trwale je ze sobą scalają, zapewniając możliwość ich sprawnego funkcjonowania nawet mimo upływu lat.

Produkty czyszczące

Oprócz klejów oferujemy Państwu chemię do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni. Zastosowanie proponowanych przez nas środków skutkuje usunięciem nawet najcięższych zabrudzeń powstałych na aluminiowych przedmiotach lub wykonanych z PCV. Nie uszkadzają mytej powierzchni, pozostawiając ją wygładzoną i nieskazitelnie czystą. Wśród umieszczonych w ofercie naszej hurtowni produktów znajdą Państwo takie środki, które bez problemu radzą sobie z usunięciem pozostałości farb, silikonów, klejów, pianki poliuretanowej, czy silnego tuszu markera.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami chemii do stolarki aluminiowej i PCV zarówno właścicieli firm z różnych gałęzi przemysłu, jak i osoby indywidualne. Nasze propozycje są proste w użytkowaniu i zdecydowanie ułatwiają wykonywanie prac.

Pochwyty
Unimer – Klej do uszczelek

Profesjonalny szybkoschnący klej cjanoakrylowy, średniogęsty.

– do klejenia uszczelek typu guma- guma, plastik- plastik, guma- plastik.
– ponadto łączy ceramikę, meble, szkło, porcelane.

Pojemność 20g, 50g

Pochwyty
Klej Unipur 100

Klej jednoskładnikowy poliuretanowy przeznaczony do klejenia: aluminium malowanego proszkowo, betonu, płyt, drewna itp.

Pojemność 310 ml
Pochwyty
Klej Unipur Duo 900 ml

Kleje poliuretanowe stanowią ważną grupę spoiw zarówno w budownictwie jak i pracach montażowych czy naprawczych, w rzemiośle, do produkcji okien i schodów, przy urządzeniach mechanicznych, wagonach, przyczepach, łodziach, kontenerach, produkcji wszelkiej galanterii, mebli, pędzli i szczotek, filtrów, konstrukcji drewnianych i wielu innych.

Pojemność 900 ml

Pochwyty
Cleanser 5

Środek o silnym działaniu rozpuszczającym na powierzchni twardego PCV.
Stosowany do czyszczenia silnych zabrudzeń oraz wygładzania powierzchni z zarysowań.

Pojemność 1 l
Pochwyty
Cleanser 10

Lekko rozpuszczajacy i czyszczący środek do białych powierzchni zewnętrznych PCV.
Usuwający ślady grafitu, farby olejnej pozostałości kleju, gumy, świeżego poliuretanu, silikonu.

Pojemność 1 l
Pochwyty
Cleanser 20

Cleanser 20 Nierozpuszczający środek czyszczący do białych i pokrytych okleiną (RAL) powierzchni twardego PCV. Działa antyelektrostatycznie na powierzchnię tworzywa. Usuwający kurz, tłuszcz oraz drobne zabrudzenia.
Pochwyty
Cleanser AL

Specjalny środek zmywający i czyszczący do profili aluminiowych.
Usuwa pozostałości kleju, gumy, pianki poliuretanowej, silikonu oraz śladów markera.
Produkt przeznaczony do anodowanych oraz malowanych proszkowo profili anodowanych.

Pojemność 1 lfolia
Folia ochronna do Aluminium

Folia ochronna służy do ochrony różnego rodzaju powierzchni przed uszkodzeniami mechanicznymi i chemicznymi, takimi jak wpływ czynników atmosferycznych, zabrudzenia, zarysowania, plamy, odpryski lakieru i inne.

Kolor: czarno-biały, biały
Grubość: 50 ų i 80 ų
Klej: kauczuk naturalny
Długośc nawoju: 500 m
Szerokość: różne szerokości

Kontakt

ANFRA
Daniel Roszczenko
ul.Zegrzyńska 11
05-110 Jabłonna
woj. mazowieckie
NIP: 5311554430

Biuro:
tel. 514-673-565
e-mail:

Dział sprzedaży:
tel. 502-331-561
e-mail:

Facility Management:
Tomasz Dąbrowski
tel. 531-755-669
e-mail:


Anfra © 2016 | Pixel graf, 2016